KONST / Litografier / Serigrafi 7986313
nr 798 6313
Stig Jonzon
(1913-1987), Sverige
Serigrafi, 4 st, Stig Jonzon (1913-1987), Stockholmsmotiv, signerade
Stig Jonzon, född 1913 på Öland, död 1987, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 december 2012
kl 19:54:29
100 kr
150 kr
Stig Jonzon
Läs mer om Stig Jonzon